PISTOL JET

« z 8 »

Ruční bateriová inkoustová tiskárna PISTOL JET.  Tiskárna určená pro potisk krabic, kartonů, dřevěných beden, palet i plastových obalových materiálů. Možnost tisku textů, datumů, času, čítače, čárových kódů (EAN, CODE 128, DATAMATRIX, QR CODE). Uživatelsky velmi přívětivé ovládání buď pomoci vestavěného LCD displeje nebo přes Bluetooth komunikaci z ovládacího rozhraní TSEPrintcontrolle.

Soubory ke stažení

T JET

Řídicí jednotka průmyslové tiskárny T JET. Nová generace řídicí jednotky průmyslové inkoustové tiskárny s velkým LCD displejem a dotykovým ovládáním. Uživatelsky velmi přívětivé ovládání umožní velmi rychlou tvorbu a přenastavení tiskové úlohy. Možnost připojení až třech tiskových hlav s výškou tisku 12,7 nebo 25,4 mm k jedné řídicí jednotce. Systém s velmi rychlou instalací do výrobních linek.

WI JET

Řídicí jednotka průmyslové tiskárny WI JET. Průmyslová inkoustová tiskárna určená pro dotisk informací na balení výrobků, jako je například datum spotřeby, výrobní číslo, šarže, čárový kód, interní označení atd. Tato jednotka je vybavena komunikačním rozhraním WIFI a lze ji ovládat prostřednictvím programu Printcontroller, který je možné nainstalovat na tablet nebo PC. Takto lze ovládat až nekolik desítek tiskáren WI JET z jednoho ovládacího místa.

BT JET

Řídicí jednotka průmyslové tiskárny BT JET. Nová generace řídicí jednotky průmyslové inkoustové tiskárny s velkým LCD displejem a dotykovým ovládáním ve formě tabletu. Komunikace mezi ovládací jednotkou a až dvanácti řídícími jednotkami BTjet probíhá pomocí komunikačního rozhraní bluetooth. Uživatelsky velmi přívětivé ovládání umožní velmi rychlou tvorbu a přenastavení tiskové úlohy. Systém s velmi rychlou instalací do výrobních linek.

TS JET

« z 11 »

Řídicí jednotka průmyslové tiskárny TS JET. Univerzální řídicí jednotka pro průmyslový i velkoplošný tisk s možností připojení jednoduchých i vícenásobných tiskových hlav. Uživatelsky velmi přívětivý systém s velmi rychlou instalací do výrobních linek. Možnost vkládání dat pomoci SD karty nebo po síti LAN.

Videogalerie

Soubory ke stažení

Kategorie: