Proč zvolit průmyslovou inkoustovou tiskárnu od nás?

Mezi bezpochyby největší výhody našich průmyslových inkoustových tiskáren patří jejich bezúdržbový provoz, a to díky systému cartridge. Ten zajištuje velmi snadnou obsluhu tiskového systémů v kombinaci s přívětivým uživatelským rozhraním. Tiskový systém není před samotnou prací nijak potřeba připravovat, stačí zapnout, vložit cartridge s požadovaným druhem a barvou inkoustu, zvolit uloženou tiskovou úlohu nebo vytvořit novou a spustit tisk. Ukončení tisku je ještě snadnější, prostě vypnete tiskárnu a uskladníte cartridge. Není potřeba žádné proplachování nebezpečnými chemikáliemi nebo manipulace s otevřeným inkoustem, při které hrozí znečištění prostředí. V případě poškození tiskové hlavy stačí vyměnit pouze cartridge za novou a tisk může pokračovat.

Naše tiskové systémy jsou shodném principem tisku a jednoduchostí ovládání s běžnou inkoustovou tiskárnou pro kancelář, ale zde jejich podobnost končí. Každému zákazníkovy je systém uzpůsoben přesně dle jeho potřeb a je vybrán nejvhodnější druh inkoustu podle typu používaných obalových materiálů.

Umíme i značení roušek a respirátorů

Naše tiskárny jsou úspěšně nasazovány při značení roušek, respirátorů a jiných ochranných zdravotnických pomůcek. Využívají se nejen při značení samotného zdravotnického vybavení, ale také následně i při značení obalového materiálu (plastový obal jednotlivých kusů, kartonáž hromadného balení), kdy na ně může být natištěno například datum spotřeby, šarže, ale také další údaje dle potřeb zákazníka.