VIV200

« z 5 »

Univerzální elektronická plošinová váha VIV200 W. Plošinové systémy pro mobilní vážení. Váživost jedné plošiny 200 kg (jiná na přání). Plošina je vybavena bezdrátovou WiFi komunikací s jednoduchým přístupem přes webový prohlížeč.  Velmi jednoduchá a rychlá  instalace i ovládání. Díky bezdrátovému přenosu jsou eliminovány velmi časté poruchy v kabelovém systému.

Nyní je možné tuto váhu ovládat pomocí programu Weight Manager, díky kterému lze údaje o vážení ukládat do přehledné tabulky a využít takto získané data k dalšímu zpracování. Více informací o programu Weight Manager ZDE .

Tato plošinová váha je vhodná především pro vážení imobilních klientů na invalidním vozíku v domovech důchodců, nemocnicích, apod. Váhu lze propojit s databázovým systémem E-screening pro rychlý, přehledný a spolehlivý sběr dat o klientech. Více informací  ZDE .

Soubory ke stažení

BRICKWEI

« z 4 »

Modulární elektronický vážící systém. Plošinové systémy pro mobilní vícebodové vážení. Váživost jednoho modulu až do několika desítek tun. Velmi jednoduchá a rychlá  instalace i ovládání. Bezdrátová komunikace s vyhodnocovací jednotkou ve formě tabletu. Komunikace pracuje na vzdálenost až několika desítek metrů. Rychlé přiřezení údajů k hmotnosti a uložení do výstupního souboru. Díky bezdrátovému přenosu jsou eliminovány velmi časté poruchy v kabelovém systému. Možnost vážení velmi objemných a těžkých břemen. Lze využít také jako vážící stanoviště pro palety s rychlým přístupem k datům ve skladovém systému.

TS FLATWEI

Elektronická plošinová váha FLATWEI. Plošinové systémy pro mobilní vážení vozidel. Váživost jedné plošiny 1200 kg. Automatické rozpoznání a kalibrace plošiny řídicí jednotkou. Možnost přímého tisku dat na řídicí jednotce. 

Soubory ke stažení

Kategorie: